Nisan 5, 2017

Bingöl’ün Meşhur Balı Gölbal Nasıl Üretiliyor

Bingöl’ün En Kaliteli Balını  Biz Üretiyoruz.

1987 yılından beri Arıcılık ve Bal geçmişi olan birisi olarak iddiamız o ki;  Türkiye’deki en güzel ballarından birisini de biz servis ediyoruz. Yurtdışı ve yurtiçi satışlarımızla her geçen gün biraz daha büyüyoruz.

Yüksek rakımlı Bingöl’ümüzün yüksek dağlarında endemik çiçek çeşidiyle Dünya’daki bir çok araştırmacının ilgisini çeken ortamda elde ettiğimiz ürettiğimiz bal dünyaya bile parmak ısırtıyor.

Bizim İşimiz BAL…

Bingöl’de ve Türkiye’de son yıllarda artan merdiven altı bal üretimlerine karşı dikkatli olmaya çağırıyoruz. Biz verdiğimiz ürünümüzün arkasındayız.

Kara-kovan Balı Süzme Bal, Petek Bal ve her türlü arımız mevcut olup isterseniz ihtiyaca göre üretim yapabiliyor ve Türkiye’nin her tarafına kargo imkanı ile sizlere istediğiniz ürünü en hızlı şekilde ulaştırabiliyoruz…

 

 

 

Bingölde Evlere Teslim Bal Çeşitleri, Bingölde Bal Çeşitleri, Bingölde Uygun Fiyata Bal Çeşitleri, Bingöl Perakende Bal Satan Firmalar, Bingöl Toptan Bal Satan Firmalar, Bingöl Arı Balı Satan Firmalar, Bingöl Doğal Bal Satan Firmalar, Bingöl Yayla Balı Satan Firmalar, Bingöl Petek Balı Satışları, Bingöl Organik Bal Satışları, Bingölde Yayla Balı Üretimi, Bingöl Yayla Balı, Bingölde Kaliteli Balcılar Bingölde Uygun Fiyata Bal Satışları Bingölde Kaliteli Bal Üretimi Bingölde Perakende Bal SatışlarıBingölde Toptan Bal Satan Firmalar Bingölde Yayla Balı Satan Firmalar, Bingölün En İyi Balı, Bingölde Arı Balı Satan Firmalar, Bingölde Doğal Bal Satan Firmalar, Bingölde Petek Balı Satışları, Bingölde Organik Bal Satışları, Bingölde Bal Satan Firmalar, Bingölde Balcıla